Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

Ak Parti Bozkır İlçe Teşkilatının istifası sonrası basın açıklaması.ÇOK DEĞERLİ KAMUOYU;

5 yılı aşkın bir süredir yürütmekte olduğumuz AK PARTİ BOZKIR İLÇE TEŞKİLATI görevimizi layıkıyla ,en güzel şekilde yapabilmek için elimizden gelen gayret ve çabayı gösterdik.


Aslında bu ,olmazsa olmaz olan ,memleketimize ve insanımıza  hiçbir zaman ödenemeyecek bir borçtu bizim için.


Bu süre zarfında zamanın en kıymetli hazine olduğu bilinciyle, Milletvekilimiz sayın Ziya Altunyıldız'ın ilçemize en büyük hizmetlerinden birisi olan Doğalgaz dan tutunda 4 yıldızlı otel konforunda Öğretmenevine,Hastanemizin Doktor - Personel ve fiziki şartlarının maksimum hale getirilmesinden,okullarımızın fiziki şartlarının sağlıklı hale getirilmesine Rehabilitasyon merkezlerinin ilçeye kazandırılmasından, istihdam alanlarının açılmasına,Üniversitemizin bölüm ve öğrenci sayısının artmasından,ilçemizin içeride  ve dışarıdaki  ekonomik potansiyelini harekete geçirebilme alt yapısına kadar, yıllardır bir türlü çözüme kavuşturulamayan SARIOĞLAN bölgemizdeki Arsa Probleminin çözüm aşamasına getirilmesinden,Elektriksiz Yaylalarımızın Elektriğe kavuşmasına, Hafızlık projesinin  hayata geçirilmesine, Fen lisesi niteliğindeki  Proje Okulunun açılmasına, Osman Yaren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapımından ve daha birçok sayamadığımız hizmetler için taşın altına gövdemizi koymaya kadar,yetki alanımız içerisinde girişimde bulunmaktan hiçbir zaman geri kalmadık.


İsterdik ki tüm bu hizmetlerin yanında Sağlık Ocağımızın inşaatını tamamlamayı,Sarıoğlan -Bozkır duble yolunu başlatabilmeyi,Üniversite ve KYK binamızın en azından temelinin atıldığını görebilmeyi elbette çok isterdik. 


Çünkü biliyoruz ki bu ilçeye ne yapılsa az..Biliyoruz ki İnsanımız her zaman her şeyin en iyisine layık..O bakımdan bu ilçeye hizmet etme aşkımızı ve inancımızı hiç bir zaman yitirmedik, yitirmeyeceğiz.. bu hissiyatı bize bahşeden yüce yaradana sonsuz şükürler olsun..


Kıymetli hemşehrilerimiz,belki konuşacak çok şey var ancak kısaca ifade etmek gerekirse;

Eğer ilçenizi gerçekten çok seviyor,içindeki ve dışarıda yaşayan halkınızın GELECEĞİNİ kendinize dert ediniyor,onunla dertlenerek güzel bir geleceğin hayalini kurabiliyorsanız düşünce ve niyet olarak doğru yerdesiniz demektir..Eğer bir işin mutfağındaysanız,her türlü zorluğunu,her türlü cefasını siz çekiyorsanız o ortamı en iyi bilen ve koklayan da hiç şüphesiz sizsinizdir.


Geçmişi ve şu anı, aynı zamanda gelecek yılları bir bütün halinde, tüm veriler ışığında tamamen objektif olarak sentezleyip düşündüğünüzde, eğer yeni bir başlangıcın olmasına olan inancınız tam ise ve  tereddüt dahi etmiyorsanız, bulunduğunuz konjöktürde,bunu anlatmakta zorlanıyorsanız,ve bazı şeyleri aşamıyorsanız,o vakit yapabileceğiniz tek şey olacak olan yada  olması  muhtemel olana saygı duyarak,inandığınız yolda sadece NET BİR DURUŞ SERGİLEYEBİLMEKTİR. Aksi halde sonraki sürecin tıkanıklığından kaçamaz,inandığınız davanıza ve ilçenize ancak zarar verirsiniz. Çünkü asıl olan davadır,.asıl olan ilçenizin selametidir.


Bu nedenle kazananın her zaman BOZKIR ve AZİZ HALKIMIZ olması temennisi ile, yapmakta olduğumuz bu görevi üzülerek bırakıyor, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a olan bağlılığımızın her daim süreceğini buradan bir kez daha ifade etmek istiyoruz.


Bu vesile ile,Ülkemize eşsiz eserler kazandırarak çağ atlatan,kendisi ile yol yürümekten onur duyduğumuz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a, sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.


Özellikle gayretimizi,çabamızı daima diri tutan; bize yoldaş olan ,birbirinden kıymetli bu hizmetlerin altında bizzat imzası olan saygıdeğer büyüğüm, Bozkırımızın öz evladı milletvekilimiz sayın ZİYA ALTUNYALDIZ'a özellikle teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.


Yine Bozkırımızın evladı ,Konyamızın önemli bir değeri, Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın UĞUR İBRAHİM ALTAY'a da, bizleri hiçbir zaman, hiçbir konuda geri çevirmediği ve ilçemize yaptığı değerli hizmetler için özellikle teşekkür ediyoruz.


İlçemize sağlık alanında kazandırdığı birbirinden değerli hizmetler için Sağlık Bakanımız sayın FAHRETTİN KOCA'ya, özellikle ilçemizin Sarıoğlan bölgesindeki imar soruna neşter vuran Çevre Şehircilik Bakanımız ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın MURAT KURUM'a ayrı ayrı teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. 


Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar birlikte çalıştığımız Konya İl başkanımız sayın HASAN ANGI'ya ve yönetim kurulu üyelerine ve tüm MİLLETVEKİLLLERİMİZ'e  ilçemize olan katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 


Görev süremiz boyunca, İlçemizin sorunlarının çözümü noktasında birlikte çalıştığımız, Kaymakamlarımız, Kurum Müdürlerimiz, STKlarımız ve tüm kurum çalışanlarımıza, ayrıca konu Bozkır olduğunda elini taşın altına koymakta geri kalmayan İstanbul'da ki hepimizin bildiği değerli iş insanlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 


Son olarakta;

Bozkır halkımıza ,"Hakkımız var ise sonuna kadar helal olsun.."Sizlerde lütfen haklarınızı helal ediniz..


ALLAH A EMANET OLUN.


AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI ADINA

BAŞKAN  KADİR GÜVEN (2018/2024).


Yorum Gönder

0 Yorumlar