Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

Bozkır Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Lösemili Çocuklar Haftası’nda anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Konya'nın Bozkır ilçesinde Selçuk Üniversitesi Bozkır Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ile Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı öğrencileri, Lösemili Çocuklar Haftası'nda okulun duvarlarını turuncu renge boyayarak 'yalnız değilsiniz' mesajı verdi.

Lösemili Çocuklar Haftası dolasıyla LÖSEV tarafından 'Turuncu Gün' teması ile farkındalık yaratma etkinliğine destek veren Bozkır Meslek Yüksekokulu öğrencileri, turuncu kıyafetler giyerek, okulun duvarlarını turuncuya boyadı.
Bozkır MYO Müdürü Öğr. Gör. Emin Emre Öztürk, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Kaya, Öğr. Gör. Dr. Recai Özcan, Öğr. Gör. Özlem Kara Yıldırım ve bölüm öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte "Ben de LÖSEV'in ve Lösemili Çocukların yanındayım, turuncumla farkındayım" mesaj verildi.

Lösemili çocuklar için toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla etkinliği gerçekleştirdiklerini belirten Bozkır MYO Müdürü Öğr. Gör. Emin Emre Öztürk, emeği geçen bütün akademisyen ve öğrencilere teşekkür etti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar