Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

Egemot H2K Racing Team İzmir’deki 3. Ayak Yarışlarına Odaklandı

Egemot H2K Racing Team İzmir’deki 3. Ayak Yarışlarına Odaklandı

İzmir’de düzenlenecek AVIS 2023 Türkiye Pist Şampiyonası 3. Ayak’ta, Egemot H2K Racing Team mücadele ettiği Süper Grup’ta liderlik istiyor

AVIS 2023 Türkiye Pist Şampiyonası 3. ayak yarışları, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından 26-27 Ağustos tarihlerinde İzmir Park Yarış Pisti’nde organize edilecek. Süper Grup’ta mücadele eden İzmirli Egemot H2K Racing Team, evinde düzenlenecek bu yarışları zaferle bitirerek sıralamada üst sıralardaki konumunu güçlendirmek istiyor.

İzmir’de ikinci randevu

12-13 Ağustos tarihlerinde yine İzmir’de düzenlenen Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak yarışlarında Berkay Akça teknik sorunlardan ötürü yarış dışı kalmış, diğer pilotlar Azizhan Kaya 3’üncü, Ömer Şamlı ise 4’üncülüğü almıştı. İzmir’de bu kez şanssızlığı kırmak isteyen Egemot H2K Racing Team, Süper Grup’taki mücadelesinde yeniden istediği puanları toplayıp 4. Ayak’ta Körfez’de yapılacak yarışlara güçlü girmeyi hedefliyor.

Heyecan dolu iki gün

ICRYPEX ana sponsorluğunda, Özgörkey Otomotiv ve Salados katkılarıyla düzenlenen hafta sonu, 26 Ağustos Cumartesi günü saat 09.00’da idari ve teknik kontroller ile başlayacak. Antrenmanlar ve sıralama turları ile devam edecek ilk günde, saat 15.15’te Maxi Grup ilk yarışı ve saat 16.15’te Süper Grup ilk yarışları koşulacak. 27 Ağustos Pazar günü ise Maxi Grup ikinci yarışı saat 13.50’de Süper Grup ikinci yarışı ise saat 15.05’te başlayacak. Saat 17.00’de ödül töreni ile sona erecek organizasyonda özel etkinlikler de gerçekleştirilecek. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı – Spor Servisi)

 Yorum Gönder

0 Yorumlar