Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

Eğitim Sen KHK İhraçları Hakkında Çalıştay Düzenledi

Eğitim Sen “KHK İhraçları ve Eğitim Sen Mücadelesi Çalıştayı” Düzenledi

Eğitim Sen, 13-14 Temmuz 2023 tarihlerinde, Genel Merkezlerinin konferans salonunda “KHK İhraçları ve Eğitim Sen Mücadelesi Çalıştayı” düzenledi. Çalıştay saygı duruşu, divan oluşumu ile Egitim Sen Genel Başkanı Prof. Dr. Nejla Kurul ve KESK Eş Genel Başkanı Mehmet Bozgeyik’in açılış konuşmasıyla başladı.

CHP Milletvekili Yüksel Taşkın ve Yeşil Sol Parti Milletvekili Mehmet Rüştü Tiryaki’nin katıldığı çalıştayın ilk gününde, Genel TİS ve Hukuk Sekreterimiz Arzunur Şimşek ve Genel Merkez avukatı Necmiye Şabbaz hukuksal süreç, Genel Mali Sekreter Ahmet Karagöz de mali süreç hakkındaki bilgilendirmelerde bulundu. İlk gün çalışmaları, KHK ihraçları ortak oturumu ve şube sunumlarıyla tamamlandı.

 

Çalıştay'ın İkinci Gününde Üniversite ve MEB İhraçları Atölye Grupları Toplantılarını Gerçekleştirdi
Çalıştay’ın İkinci Gününde Üniversite ve MEB İhraçları Atölye Grupları Toplantılarını Gerçekleştirdi

“KHK İhraçları ve Eğitim Sen Mücadelesi Çalıştayı”nın İkinci Gününde Üniversite ve MEB İhraçları Atölye Grupları Toplantılarını Gerçekleştirdi

Çalıştayın ikinci gününde; üniversite ve MEB ihraçları atölye grupları toplantılarını gerçekleştirildi. Üniversite atölye grubu çalışmasına, 27. Dönem CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ve Genel Başkan Prof. Dr. Nejla Kurul da katılım sağladı. Çalıştayın üçüncü oturumuna Prof. Dr. İbrahim Özden Kaboğlu çevrimiçi olarak katılım gösterdi.

Çalıştay, atölye çalışmalarında oluşturulan raporların sunumu, bu raporlar hakkında değerlendirmeler, sonuç bildirgesinin sunumu ve Genel Başkan Nejla Kurul’un kapanış konuşmasıyla sona erdi.Yorum Gönder

0 Yorumlar