Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

​Bozkırlılar Vakfı, Bozkır Protokolünü iftarda buluşturdu.


Konya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren ve Dernek merkezi İstanbul'da olan Bozkırlılar Vakfı, Bozkır'da düzenlediği iftar programıyla Bozkır Protokolünü bir araya getirdi.  


Pandemi süreci sonrası toplu organizasyonlara ara verildiğini belirten Özakan Vakıf olarak birlikteliği artıracak bu tarz etkinlikleri tekrardan gerçekleştireceklerini söyledi.  

Bozkırlılar Vakfı Bozkır Temsilciliği başkanı Mehmet Özakan yaptığı konuşmasında "Bugün Bozkır'da ilçemizin tüm protokolünü kapsayan bir iftar etkinliği gerçekleştirerek birlik ve beraberliğimizi artırmayı amaç edindik.  

Bozkırlılar Vakfı sadece bu tarz etkinliklerde bulunmuyor. İlçemizde hizmete aldığımız aş evimizle ihtiyaç sahibi insanlara günlük olarak sıcak yemek çıkarıyoruz. En son olarak ülkemizde yaşanan deprem sonrasında ilçemize misafir olarak gelen depremzedelere yönelik yapılan yardım faaliyetlerde de Vakıf olarak etkin bir şekilde bulunduk.  

Vakfımız kurulduğu zamandan beri ilçemiz Bozkır'da, Konya'da ve İstanbul merkezimizde olmak üzere Bozkıra ve Bozkırlıya, Bozkırlıların destekleriyle birlikte hizmet etmeye devam etmektedir. İftarımızın bereketli olması dileklerimizle afiyet olsun hayırlı iftarlar" de  

Bozkırlılar Vakfının düzenlemiş olduğu iftar programında Bozkır Kaymakamı Tolga Turan, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Bozkırlılar Vakfı Konya Şubesi üyesi Mustafa Şen protokol konuşmaları gerçekleştirdi.  

Özel Zerafet Bakım Merkezi salonunda gerçekleştirilen iftar programında iftar açıldıktan sonra Bozkır İlçe Müftüsü Emin Yüksek dua okudu.  

Bozkırlılar Vakfının düzenlediği iftar programına Bozkır'daki tüm kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.  

Yorum Gönder

0 Yorumlar