Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

Bozkırlı ​Milletvekili Altunyaldız, oğlunu evlendirdi


TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabiî Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Bozkırlı Ziya Altunyaldız'ın oğlu Furkan, Zeynep Halaç ile evlendi. 

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabiî Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız oğlu Furkan'ı evlendirdi.

Gülcihan- Sedat Halaç çiftinin kızı Zeynep ile Gülten- Ziya Altunyaldız çiftinin oğlu Furkan, Diltaş Düğün ve Kongre Merkezinde düzenlenen düğün töreni ile dünyaevine girdi. 

Pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen düğün töreninde Halaç ve Altunyaldız aileleri, misafirlerini kapıda karşılayarak yaşadıkları mutluluğu paylaştı. Halaç ve Altunyaldız ailelerini mutlu günlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Milletvekilleri, Oda Başkanları, STK temsilcileri, İlçe Belediye Başkanları, Kamu kurum ve kuruluş Müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı. Düğünde davetlilere Konya'nın geleneksel düğün pilavı ikram edildi. 

Sırıstat Haber Merkezi ailesi olarak genç çifte kurdukları yuvada ömür boyu mutlu olmalarını diler, Halaç ve Altunyaldız ailelerini tebrik ederiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar